top of page

Coaching

Pracuję coachingowo w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach.Jest to sposób pracy o charakterze krótkoterminowym, przeznaczony dla osób chcących przyjrzeć się konkretnej sytuacji w swoim życiu, zarówno zawodowym jak rodzinnym czy relacyjnym. W spotkaniach coachingowych powstaje przestrzeń do pracy klienta nad poszukiwaniem rozwiązań i tworzeniem strategii działania, ale to także czas na refleksję poprzedzającą zmianę. Spotkania odbywają się raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie (6-12 spotkań w cyklu).

Jedno spotkanie trwa 50 minut. Sesje odbywają się stacjonarnie lub online.

Zakres pracy: kryzys twórczy, kryzys zawodowy, wypalenie zawodowe, wybór lub zmiana drogi zawodowej czy życiowej, nadużycia w relacjach, współpraca

w zespole, przewlekły stres, poszukiwanie sensu działania.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z coachingu

w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz szkolenia

z coachingu ericksonowskiego we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doszkalałam się w zakresie coachingu kryzysowego a także coachingu kryzysowego w biznesie. W pracy posługuję się również narzędziami metody Coaching w Piaskownicy. Doświadczenia coachingowe rozwijam od 2013 roku pracując indywidualnie z klientami a także współpracując m.in. ze Stowarzyszeniem WIOSNA, Wojewódzkim Urzędem Pracy

w Krakowie oraz Fundacją HUMANITES w Warszawie. W latach 2017-2023 byłam członkiem International Coach Federation na poziomie ACC.

Wieloletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, na różnych poziomach zarządzania, jest dla mnie wsparciem w pracy z kadrą managerską jako executive coach. Pracę coachingową poddaję superwizji.

bottom of page