top of page

Konsultacja psychoterapeutyczna

Przed podjęciem właściwego leczenia warto się umówić ze specjalistą na wstępną rozmowę. Proponowana przeze mnie konsultacja psychoterapeutyczna obejmuje najczęściej od jednego do trzech spotkań z pacjentem (w zależności od indywidualnych potrzeb każdej osoby). Spotkania odbywają się zarówno online, jak i stacjonarnie. Skierowane są do osób, które czują, że niezbędna im jest pomoc specjalisty.

Konsultacja psychoterapeutyczna indywidualna

Proponowana przeze mnie konsultacja stacjonarna oraz online stanowi wstęp do podjęcia dostosowanego do potrzeb danej osoby leczenia. W trakcie indywidualnych spotkań pacjent przedstawia swoje dolegliwości, wskazuje na trudności, które w jego odczuciu przemawiają za tym, by podjąć leczenie

w porozumieniu ze specjalistą, wyraża swoje obawy. Psychoterapeuta z kolei uważnie słucha pacjenta, stara się zrozumieć problem oraz rozważa diagnozę, by na koniec przedstawić plan leczenia lub zaproponować spotkanie z innymi specjalistami. Do rozpoczęcia leczenia psychoterapeutycznego potrzebne jest porozumienie między obiema stronami co do celu leczenia i zasad współpracy

w trakcie tego długofalowego procesu.

Konsultacja psychoterapeutyczna online lub stacjonarnie

Oferuję możliwość odbycia indywidualnych konsultacji w wygodnej formie online, co pozwala pacjentom z całej Polski skorzystać z oferowanej przeze mnie pomocy. Chętni mogą również umówić się na sesję stacjonarną w prowadzonym przeze mnie gabinecie zlokalizowanym w Krakowie na Zabłociu (ul.Lipowa 3 lok.223, 30-702 Kraków).

Każdorazowo indywidualne spotkanie stacjonarne lub online trwa 50 minut. Można się na nie umówić telefonicznie (+48 735 197 843), za pomocą adresu mailowego (pracowniakrit@gmail.com) lub przez portal Znany Lekarz.

bottom of page