top of page

O mnie

Towarzyszę klientom i pacjentom w rozwoju zawodowym, kryzysach twórczych,

kryzysach osobistych, zmianach życiowych.

Pracuję  między innymi w obszarach związanych z wypaleniem zawodowym, nadmiarem stresu, pracą pod presją, przemęczeniem, niską samooceną, przeżywaniem niepokoju i lęku, trudnościami z przeżywaniem i wyrażaniem emocji, trudnościami

w relacjach interpersonalnych, poczuciem obniżonego nastroju.

Spotykam się w gabinecie z osobami, które poszukują swojej drogi, chcą zwiększyć satysfakcję z życia lub też potrzebują zmiany, są w momencie przełomu życia.

 

Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam kurs psychoterapeutyczny organizowany przez  Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Psychomed, a także szkolenie zaawansowane w analizie jungowskiej w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej. Rozwijam swoje kompetencje w zakresie psychodramy wg Moreno w Polskim Instytucie Psychodramy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam uczestnicząc w stażach: m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego  

w Krakowie oraz na Oddziele Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Szpitalu Klinicznym im.Józefa Babińskiego w Krakowie.

Jestem także akredytowaną coachinią (Erickson Certification Professional Coach, ACC International Coach Federation), coachinią kryzysową. Stosuję w pracy techniki czerpiące z różnych dziedzin sztuki (sztuki plastyczne, kolaż, fotografia, drama, psychodrama). 

Kopia%25252520pracownia-krit_edited_edit
bottom of page